VSSR1601221JTF Vishay Thin Film
  • More about VSSR1601221JTF Vishay Thin Film
    VSSR1601221JTF is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. VSSR1601221JTF is described as RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SSOP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH