PHP00805H1470BBT1 Vishay Thin Film
  • More about PHP00805H1470BBT1 Vishay Thin Film
    PHP00805H1470BBT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PHP00805H1470BBT1 is described as RES SMD 147 OHM 0.1% 5/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT