PHP00805E52R3BST1 Vishay Thin Film
  • More about PHP00805E52R3BST1 Vishay Thin Film
    PHP00805E52R3BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PHP00805E52R3BST1 is described as RES SMD 52.3 OHM 0.1% 5/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM