PHP00805E4271BST1 Vishay Thin Film
  • More about PHP00805E4271BST1 Vishay Thin Film
    PHP00805E4271BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PHP00805E4271BST1 is described as RES SMD 4.27K OHM 0.1% 5/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK