PAT0805E6041BST1 Vishay Thin Film
  • More about PAT0805E6041BST1 Vishay Thin Film
    PAT0805E6041BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PAT0805E6041BST1 is described as RES SMD 6.04K OHM 0.1% 1/5W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS