PAT0805E1231BST1 Vishay Thin Film
  • More about PAT0805E1231BST1 Vishay Thin Film
    PAT0805E1231BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PAT0805E1231BST1 is described as RES SMD 1.23K OHM 0.1% 1/5W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK