PAT0603E8980BST1 Vishay Thin Film
  • More about PAT0603E8980BST1 Vishay Thin Film
    PAT0603E8980BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PAT0603E8980BST1 is described as RES SMD 898 OHM 0.1% 0.15W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK