PAT0603E8760BST1 Vishay Thin Film
  • More about PAT0603E8760BST1 Vishay Thin Film
    PAT0603E8760BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PAT0603E8760BST1 is described as RES SMD 876 OHM 0.1% 0.15W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.