PAT0603E8660BST1 Vishay Thin Film
  • More about PAT0603E8660BST1 Vishay Thin Film
    PAT0603E8660BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PAT0603E8660BST1 is described as RES SMD 866 OHM 0.1% 0.15W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN