PAT0603E8560BST1 Vishay Thin Film
  • More about PAT0603E8560BST1 Vishay Thin Film
    PAT0603E8560BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PAT0603E8560BST1 is described as RES SMD 856 OHM 0.1% 0.15W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE