PAT0603E8250BST1 Vishay Thin Film
  • More about PAT0603E8250BST1 Vishay Thin Film
    PAT0603E8250BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PAT0603E8250BST1 is described as RES SMD 825 OHM 0.1% 0.15W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 5SLOT 3U 64BIT 3.3
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1/J2 5-SLOT
    View
    Vector
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V