PAT0603E74R1BST1 Vishay Thin Film
  • More about PAT0603E74R1BST1 Vishay Thin Film
    PAT0603E74R1BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PAT0603E74R1BST1 is described as RES SMD 74.1 OHM 0.1% 0.15W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Thin Film
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK