PAT0603E2460BST1 Vishay Thin Film
  • More about PAT0603E2460BST1 Vishay Thin Film
    PAT0603E2460BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PAT0603E2460BST1 is described as RES SMD 246 OHM 0.1% 0.15W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"