PAT0603E2402BST1 Vishay Thin Film
  • More about PAT0603E2402BST1 Vishay Thin Film
    PAT0603E2402BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PAT0603E2402BST1 is described as RES SMD 24K OHM 0.1% 0.15W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"