PAT0603E1400BST1 Vishay Thin Film
  • More about PAT0603E1400BST1 Vishay Thin Film
    PAT0603E1400BST1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PAT0603E1400BST1 is described as RES SMD 140 OHM 0.1% 0.15W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM