OSOPTA5002DT1 Vishay Thin Film
  • More about OSOPTA5002DT1 Vishay Thin Film
    OSOPTA5002DT1 Vishay Thin Film
    OSOPTA5002DT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. OSOPTA5002DT1 is described as RES ARRAY 10 RES 50K OHM 20SSOP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS