OSOPTA5002CT1 Vishay Thin Film
  • More about OSOPTA5002CT1 Vishay Thin Film
    OSOPTA5002CT1 Vishay Thin Film
    OSOPTA5002CT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. OSOPTA5002CT1 is described as RES ARRAY 10 RES 50K OHM 20SSOP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V