OSOPTA5002AT1 Vishay Thin Film
  • More about OSOPTA5002AT1 Vishay Thin Film
    OSOPTA5002AT1 Vishay Thin Film
    OSOPTA5002AT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. OSOPTA5002AT1 is described as RES ARRAY 10 RES 50K OHM 20SSOP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM