OSOPTA5001FT1 Vishay Thin Film
  • More about OSOPTA5001FT1 Vishay Thin Film
    OSOPTA5001FT1 Vishay Thin Film
    OSOPTA5001FT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. OSOPTA5001FT1 is described as RES ARRAY 10 RES 5K OHM 20SSOP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X