OSOPTA1002CT1 Vishay Thin Film
  • More about OSOPTA1002CT1 Vishay Thin Film
    OSOPTA1002CT1 Vishay Thin Film
    OSOPTA1002CT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. OSOPTA1002CT1 is described as RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SSOP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM