OSOPA2001AT1 Vishay Thin Film
  • More about OSOPA2001AT1 Vishay Thin Film
    OSOPA2001AT1 Vishay Thin Film
    OSOPA2001AT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. OSOPA2001AT1 is described as RES ARRAY 10 RES 2K OHM 20SSOP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Thin Film
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X