ORNTA5001FT1 Vishay Thin Film
  • More about ORNTA5001FT1 Vishay Thin Film
    ORNTA5001FT1 Vishay Thin Film
    ORNTA5001FT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. ORNTA5001FT1 is described as RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY