ORNTA5000AT1 Vishay Thin Film
  • More about ORNTA5000AT1 Vishay Thin Film
    ORNTA5000AT1 Vishay Thin Film
    ORNTA5000AT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. ORNTA5000AT1 is described as RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH