ORNTA2002CT1 Vishay Thin Film
  • More about ORNTA2002CT1 Vishay Thin Film
    ORNTA2002CT1 Vishay Thin Film
    ORNTA2002CT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. ORNTA2002CT1 is described as RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM