ORNTA2002AT1 Vishay Thin Film
  • More about ORNTA2002AT1 Vishay Thin Film
    ORNTA2002AT1 Vishay Thin Film
    ORNTA2002AT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. ORNTA2002AT1 is described as RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE