ORNTA1002DT1 Vishay Thin Film
  • More about ORNTA1002DT1 Vishay Thin Film
    ORNTA1002DT1 Vishay Thin Film
    ORNTA1002DT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. ORNTA1002DT1 is described as RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM