ORNTA1001AT1 Vishay Thin Film
  • More about ORNTA1001AT1 Vishay Thin Film
    ORNTA1001AT1 Vishay Thin Film
    ORNTA1001AT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. ORNTA1001AT1 is described as RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Thin Film
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT