DFNA5002FT1 Vishay Thin Film
  • More about DFNA5002FT1 Vishay Thin Film
    DFNA5002FT1 Vishay Thin Film
    DFNA5002FT1 is manufactured by Vishay Thin Film and is categorized in the Array Network Resistor category. DFNA5002FT1 is described as RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8VDFN. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK