535B1501JC Vishay Spectrol
  • Part Number: 535B1501JC
  • Manufacturer Name: Vishay Spectrol
  • Description: POT 500 OHM 1.5W WIREWOUND LIN
  • Category: Rheostats
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK