357B0202MAB251S22 Vishay Spectrol
  • Part Number: 357B0202MAB251S22
  • Manufacturer Name: Vishay Spectrol
  • Description: POT 2K OHM 1W PLASTIC LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about 357B0202MAB251S22 Vishay Spectrol
    357B0202MAB251S22 is manufactured by Vishay Spectrol and is categorized in the Rheostats category. 357B0202MAB251S22 is described as POT 2K OHM 1W PLASTIC LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vishay Spectrol
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS