140B00103 Vishay Spectrol
  • Part Number: 140B00103
  • Manufacturer Name: Vishay Spectrol
  • Description: POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"