RWM084547R0JB25E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM084547R0JB25E1 Vishay Sfernice
    RWM084547R0JB25E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM084547R0JB25E1 is described as RESISTOR 47 OHM 11W 5% WIREWOUND. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP