RWM0622R150JA15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM0622R150JA15E1 Vishay Sfernice
    RWM0622R150JA15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM0622R150JA15E1 is described as RES WIREWOUND 0.15 OHM 7W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE