RWM062268R0JA15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM062268R0JA15E1 Vishay Sfernice
    RWM062268R0JA15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM062268R0JA15E1 is described as RES WIREWOUND 68 OHM 7W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK