RWM062256R0JA15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM062256R0JA15E1 Vishay Sfernice
    RWM062256R0JA15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM062256R0JA15E1 is described as RES WIREWOUND 56 OHM 7W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN