RWM06224700JA15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM06224700JA15E1 Vishay Sfernice
    RWM06224700JA15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM06224700JA15E1 is described as RES WIREWOUND 470 OHM 7W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT