RWM06223300JA15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM06223300JA15E1 Vishay Sfernice
    RWM06223300JA15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM06223300JA15E1 is described as RES WIREWOUND 330 OHM 7W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL