RWM06222201JA15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM06222201JA15E1 Vishay Sfernice
    RWM06222201JA15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM06222201JA15E1 is described as RES WIREWOUND 2.2K OHM 7W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F