RWM06221802JA15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM06221802JA15E1 Vishay Sfernice
    RWM06221802JA15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM06221802JA15E1 is described as RES WIREWOUND 18K OHM 7W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD