RWM062215R0JA15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM062215R0JA15E1 Vishay Sfernice
    RWM062215R0JA15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM062215R0JA15E1 is described as RES WIREWOUND 15 OHM 7W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"