RWM04103R30JR15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM04103R30JR15E1 Vishay Sfernice
    RWM04103R30JR15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM04103R30JR15E1 is described as RES WIREWOUND 3.3 OHM 3W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"