RWM04102R70JR15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM04102R70JR15E1 Vishay Sfernice
    RWM04102R70JR15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM04102R70JR15E1 is described as RES WIREWOUND 2.7 OHM 3W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH