RWM04102201JR15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM04102201JR15E1 Vishay Sfernice
    RWM04102201JR15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM04102201JR15E1 is described as RES WIREWOUND 2.2K OHM 3W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM