RWM04101R80JR15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM04101R80JR15E1 Vishay Sfernice
    RWM04101R80JR15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM04101R80JR15E1 is described as RES WIREWOUND 1.8 OHM 3W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V