RWM04101200JR15E1 Vishay Sfernice
  • More about RWM04101200JR15E1 Vishay Sfernice
    RWM04101200JR15E1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWM04101200JR15E1 is described as RES WIREWOUND 120 OHM 3W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"