RTO050FR5000JTE1 Vishay Sfernice
  • More about RTO050FR5000JTE1 Vishay Sfernice
    RTO050FR5000JTE1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RTO050FR5000JTE1 is described as RES 0.5 OHM 50W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS