RTO050FR0500JTE1 Vishay Sfernice
  • More about RTO050FR0500JTE1 Vishay Sfernice
    RTO050FR0500JTE1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RTO050FR0500JTE1 is described as RES 0.05 OHM 50W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK