RTO050F4R700JTE1 Vishay Sfernice
  • More about RTO050F4R700JTE1 Vishay Sfernice
    RTO050F4R700JTE1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RTO050F4R700JTE1 is described as RES 4.7 OHM 50W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE