RTO050F330R0JTE1 Vishay Sfernice
  • More about RTO050F330R0JTE1 Vishay Sfernice
    RTO050F330R0JTE1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RTO050F330R0JTE1 is described as RES 330 OHM 50W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"