RTO050F22R00JTE1 Vishay Sfernice
  • More about RTO050F22R00JTE1 Vishay Sfernice
    RTO050F22R00JTE1 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the Through Hole Resistors category. RTO050F22R00JTE1 is described as RES 22 OHM 50W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL